07:03 |
Wymysłowo tory |
13:45 |
15:40 |
07:10 |
Wymysłowo las |
14:20 |
16:10 |
07:12 |
Wymysłowo centrum |
14:15 |
16:05 |
07:14 |
Wymysłowo sklep |
14:10 |
16:00 |
06:53 |
Kozłowo |
13:52 |
15:39 |
06:55 |
Kozłówko |
13:47 |
15:37 |
07:00 |
Rudki bloki |
13:45 |
15:35 |
07:03 |
Rudki przejazd |
13:43 |
15:32 |
07:20 |
Szkoła nr 2 liceum |
13:35 |
15:27 |
07:26 |
Szkoła nr 2 |
13:35 |
15:25 |
07:29 |
Szkoła nr 1 |
13:40 |
15:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
07:36 |
Lubiń |
13:47 |
15:35 |
07:39 |
Cytrynowo |
13:52 |
15:33 |
07:45 |
Niewolno |
13:56 |
15:31 |
07:48 |
Szkoła nr 2 |
13:35 |
15:25 |
07:51 |
Szkoła nr 2 Dąbrowskiego |
13:37 |
15:22 |
07:53 |
szkoła nr 1 |
13:40 |
15:20 |
07:55 |
Przedszkole PKS |
13:41 |
15:12 |
07:57 |
Przedszkole bloki |
brak |
15:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
07:10 |
Kierzkowo |
14:00 |
15:45 |
07:20 |
Huta |
13:53 |
15:40 |
07:25 |
Pasieka |
13:50 |
15:35 |
07:30 |
Szkoła nr 2 |
13:35 |
15:25 |
07:32 |
Przedszkole Dąbrowskiego |
brak |
15:25 |
07:33 |
Szkoła nr 2 |
13:37 |
15:25 |
07:36 |
Szkoła nr 1 |
13:40 |
15:20 |
07:38 |
Przedszkole PKS |
13:42 |
15:12 |
07:40 |
Przedszkole bloki |
brak |
15:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
07:22 |
Bieślin bloki |
13:51 |
15:42 |
07:25 |
Zieleń szkoła |
13:48 |
15:38 |
07:27 |
Zieleń figura |
13:46 |
15:36 |
07:20 |
Popielewo bloki |
14:05 |
15:56 |
07:20 |
Popielewo kamień |
14:03 |
15:54 |
07:22 |
Popielewo jezioro |
14:00 |
15:52 |
07:25 |
Popielewo koniec |
13:58 |
15:50 |
07:25 |
Zieleń wiśnie |
13:56 |
15:48 |
07:35 |
Miaty sklep |
13:42 |
15:32 |
07:35 |
Miaty bloki |
13:40 |
15:30 |
07:41 |
Szkoła nr 2 |
13:35 |
15:25 |
07:44 |
Szkoła nr 2 Dąbrowskiego |
13:37 |
15:22 |
07:48 |
Szkoła nr 1 |
13:40 |
15:20 |
07:51 |
Przedszkole PKS |
13:41 |
15:12 |
07:53 |
Przedszkole bloki |
brak |
15:10 |
-
Jesteś tutaj:
-
Start
-
Odjazdy autobusu